Firmamız 1989 yılında Hüseyin Çetin Tarafından kurulmuştur,

Çeyrek Asrın Üzerinde Bir Sektörel Tecrübeye Sahip Olan Ridge, İstanbulda Kendi Üretim Tesislerinde  % 100 Yerli % 100 Deri Sağlıklı Ayakkabı Üretim Anlayışıyla  Avrupa Standartlarında Üretim Teknolojilerine Sahiptir ve ürettiği ürünlerin Tamamı Gerekli Testlerden geçerek Sağlıklı Ayakkabı Olarak Kabul Edilmekte ve Ayak Anatomisine Uygun Olarak Üretilmektedir.

Ridge, 1500 m2 alanda Yurt içi ve Yutdışı Birçok Firmaya 1.Sınıf Hakiki Deri Ayakkabı Üretmekte ve İhracatını Yaklasık olarak 21 ülkeyle Sürdürmektedir.

İhracat Yaptığı Ülkelerin Başında

İtalya,Meksika,Japonya,Çin,Macaristan,Ukrayna,Romanya,Bulgaristan,Mısır,Suudi Arabistan gibi Ülkeler gelmektedir ve Bu Ülke Sayısı Her Geçen Gün Artmaktadır.

Firmamız, Erkek Kategorisindeki Tüm Grupları ( Klasik - Spor - Casual - Aktif Spor - Sandalet - Comfort) Üretmekte ve Değişen Teknoloji - Gelişen Moda Trendlerine Uygun bir Anlayışla Üretim yapmaktadır, Yıllık Olarak 250 bin Çift Üretim Kapasitesine Sahip Olan Ridge Aynı Zamanda Yurtiçinde  " HOTİÇ, ELLE , MATRAŞ , FLO " Gibi Firmalarada  Ayakkabı Üretmektedir.

 

 

Şirket Ünvanı : ÇETSAN AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ticaret Sicil Numarası : 240972 / 293390

Telefon : +90 212 494 34 56

Merkez Adres : Mehmet Akif Mah. Aşık Veysel Cad. Kılavuz Sok. No:5 Kat:2 İkitelli / İstanbul

E-Posta : info@ridgeshoes.com